Информация
Отчет

Фінал JavaScript Challenge

Микола Сеник

Результати

У фінал вийшли алгоритми 3-х учасників. Деякі роботи були відсіяні на попередньому етапі, тому що призводили до зависання браузера.

Переміг — Віталій Борисенко та його алгоритм gilgradle2.

Зі свого боку мушу визнати, що на результати проходу лабіринту досить істотно вливає удача. Тобто початковий вибір напрямку руху у напрямку ключа надає вам перевагу. Мені цей недолік відомий, тому у наступних «битвах» спробую зробити все від мене залежне, щоб не потрапити в подібну ситуацію.

Вітаємо переможця та не забуваємо про інших учасників, які написали прекрасні конкурсі роботу!

Перегляньте також фінальне проходження лабіринту.

10.08.2015

2 комментария на «Фінал JavaScript Challenge»

 1. «Сократ — друг, но самый близкий друг — истина».
  Т.к. мне организатор и все участники симпатичны, хотел через Валерия сообщить победителю о нюансах, ничего более никому не сообщая. Но Валерий по неким причинам отказался помочь. Посему напишу тут, вроде бы тут и место этому. Тем более тут никто ничего не читает :) Ну, и самое главное, я ни коем образом не пытаюсь что либо пересмотреть задним числом.

  Буду короток: алгоритм победителя имеет архитектурный изъян (или в лучшем случае баг) и виснет.

  Вот линк https://drive.google.com/file/d/0B9mgiFh5ddWmOGVPS1F4bktRZ2M/view?usp=sharing , на архив проекта, где все 3 вышедших в финал алгоритма и набор карт. Все комментарии и выводы в весьма сумбурной, но доступной для понимания форме, лежат в прилагаемом файле таблицы эксель. Кому интересно — скачайте и посмотрите.

  З.Ы. Вот теперь [.] и я могу переключится на другие стоящие передо мной задачи. В частности почитать про Quality Assurance ;)

  • Шановний Костянтине,

   Дякую за ретельно проведене дослідження поведінки алгоритмів, які прийняли участь у конкурсі. Сподіваюсь — це був корисний досвід.
   На жаль, форма у якій Ви представили результати вашого дослідження спонукає думати, що конкурс був проведений нечесно і його результати підтасовані.
   Запевняю Вас, що це не так.

   Гадаю, що причина непорозумінь полягає у намаганні додати не існуючи умови до конкурсу, такі як, ефективність алгоритму, здатність до масштабування тощо.
   Але умова перемоги була знайти вихід з тестового лабіринту за найменшу кількість кроків.

Добавить комментарий

Для отправки комментария вы должны авторизоваться.